AnkietaA) Nasze otoczenie


1) Odpowiedz na pytania dotyczące przestrzeni, w której żyjesz na co dzień, gdzie spotykasz się z pozostałymi osobami, w której się uczysz i spożywasz posiłki. Na końcu możesz zapisać własne uwagi na temat otoczenia.


A) Zaznacz w skali 1-5 twoje zadowolenie z otoczenia Bursy:
   1) Bardzo dobre
   2) Dobre
   3) Średnie
   4) Słabe
   5) Bardzo słabe

B) Opisz w kilku zdaniach dla czego zaznaczyłeś powyżej dany poziom (opisz dla czego jesteś zadowolony/a na takim poziomie):

C) Wyobraź sobie miejsce, [rezstrzen, w ktorej czułbyś, czułabyś się najlepiej. Jak według Ciebie miałaby wyglądać taka przestrzen w Bursie? (Opisz, jak wyobrażasz sobie przestrzen w Bursie):


2) Zaznacz, jakiego rodzaju przestrzei potrezbujesz?A) Potrzebuję przestrzeni:
   1) Indywidualnej
   2) Grupowej
   3) Indywidualnej oraz grupowej

B) Opisz jak lubisz spędzać czas i realizować swoje potrzeby:

C) Opisz swoją wymarzoną przestrzen/otoczenie i zawiązane z nią uczucia:

3) Jak uważasz, jakie otoczenie byłoby najlepsze dla wszystkich osób w Bursie (uwzględniając podopiecznych i wychowawców/pracowników).


4) Twoje uwagi (tutaj możesz napisać wszystko, co Twoim zdaniem dotyczy otoczenia Bursy).


B) Zachowanie


Wszystkie zachowania, któe mają znaczenie, któe wpływają na Twoje uczucia i Twoje relacje/zachowania w stosunku do innych.


1) Jakie zachowania nie podobają się Tobie u inych osób (kolegów, koleżanek i pracownków)? Wymień konkretne sytuacje/zachowania i jakie uchucia Tobie przy tym towarzyszą, np. radość, zadowolenie, duma).


2) Jakie zachowania podobają się Tobie u inych osób (kolegów, koleżanek i pracownków)? Wymień konkretne sytuacje/zachowania i jakie uchucia Tobie przy tym towarzyszą, np. radość, zadowolenie, duma).


3) Twoje uwagi (tutaj możesz napisać wszystko, co Twoim zdaniem dotyczy zachowań innych osob w Bursie.


C) Mocne i słabe strony


1) Tu możesz pomyśleć o plusach i minusach.Mocne strony (plusy) Słabe strony (minusy)

2) Zapisz swoje propozycje zmian i ulepszeń, TO CZEGO INNI POWINNI SIĘ NAUCZYĆ, jak i na co można zmienić minusy lub ogólnie polepszyć to, co robią ini?